Otwarty Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Konin-Golina

10 listopada 2018 r. (sobota) na hali widowiskowo-sportowej w Golinie odbył się Otwarty Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin, którego organizatorem był Sensei Wiesław Więckowski oraz Regionalny Klub Kyokushin Karate Konin. Zawody zostały przeprowadzone w konkurencji KUMITE i GRAPPLING według określonych kategorii wagowych i wiekowych.

 

PROTOKÓŁ KOŃCOWY Z OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KARATE KYOKUSHIN KONIN – GOLINA 10.11.2018

WYSTARTOWAŁO 12 KLUBÓW Z CAŁEJ POLSKI:

SIEDLCE(BRZOZÓW), WILKOWYCE (WŁOCŁAWEK) CZAPLINEK, KONIN, BYDGOSZCZ, INOWROCŁAW, TULISZKÓW,POZNAN(IBK), POZNAŃ (IKO), TUREK, KOŁO, ŁASK.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

1 MIEJSCE INOWROCŁAW 89 PKT. 2 MIEJSCE KONIN 79 PKT. 3 MIEJSCE BYDGOSZCZ 45 PKT.

KLASYFIKACJA GRAPPLING DZIEWCZYNKI:

  • 12 LAT: 1.SMYK JULIA 2. DĘBCZYŃSKA GABRYJELA  3. SWĘDZIKIEWICZ OLIWIA
  • 8 LAT:     1.WEIMAN MAJA 2. KURZYDŁO AMELIA  3. CIPCER ANTONINA ,STRAMEL WIKTORIA
  • 9-10 LAT: 1. SAPIŃSKA AMELIA 2. FILIPIAK IZABELA  3. MORAWSKA JULIA, WILCZA ANTONINA
  • 11 LAT; 1. MARTA JAŚKIEWICZ 2. MARTYNA WALCZAK 3. OKONEK EWA, ADRIANNA JANISZAK
  • 6-7 LAT ŁĄCZONA:  1. KIERZKOWSKA JULIA 2.MICHALAK ALICJA 3. GROSZEWSKA KORNELIA, MAGIEROWSKI BOGUSZ, MAGIEROWSKI MIŁOSZ

KLASYFIKACJA GRAPPLING CHŁOPCY:   

  • 12 LAT: 1.KACPER PIOTROWSKI 2. KACPER KWIATKOWSKI 3. KACPER MUSZYŃSKI, SZYMON BARTKOWIAK
  • 10 LAT; 1. KUKUCZKA DAWID 2. WIKTORSKI ALEK 3. SZCZOTKOWSKI  IGOR, ZBIKOWSKI KRZYSZTOF, MAŁACZYK ANTONI
  • 11 LAT; 1. KACPER MICHALAK 2. SARNOWSKI ADAM 3. TOMASZEWSKI PIOTR, MICHALAK MIKOŁAJ
  • 9-10 LAT; 1. SZYBALSKI KAJETAN 2. BYSZEWSKI MACIEJ 3. GRABOWSKI ALAN, MALESA FILIP
  • 8-LAT; 1. DOPIERAŁA FILIP 2. JAŚNIEWSKI SEBASTIAN 3. ROSA ADRIAN, WĄSOWSKI PIOTR
  • 7-LAT; 1. GŁOWIŃSKI ANTONI 2. KAPSA MIKOŁAJ 3. KACPER MARCINIAK, JÓŹWIAK PAWEŁ

KLASYFIKACJA KUMITE DZIEWCZYNKI:

  • 7 LAT MIESZANE: 1.MICHALAK ALICJA 2.GROSZEWSKA KORNELIA 3. MAGIEROWSKI BOGYSZ, MAGIEROWSKI MIŁOSZ
  • DO 8 LAT: 1. MOCHA GABRIELA 2. ŁYSIAK MAJA 3. ŚLĄZ MARTA, NOWINOWSKA KATARZYNA
  • DO 9 LAT: 1. SAPIŃSKA AMELIA 2. KRZYMOWSKA ZUZANNA 3. MROCZEK MALWINA, BOLEWICKA OLIWIA
  • DO 10 LAT:  1. FILIPIUK IZABELLA 2. ŁYSIAK MARCELINA 3. MORAWSKA JULIA, MYRCHA JULIA
  • 11 LAT 30 KG: 1. OKONEK EWA 2. MARTYNA WALCZAK 3. MONTEWKA JASMIN
  • 11 LAT POWYŻEJ 30 KG: 1. STASIŃSKA MAGDALENA 2. DZIUBA ZOFIA 3. DĘBCZYŃSKA GABRIELA, JAŚKIEWICZ MARTA
  • DO 12 LAT: 1; KWIATKOWSKA KAROLINA 2. ZAJĄC ALEKSANDRA 3. SWĘDZIKIEWICZ OLIWIA, SMYK JULIA
  • DO 13 LAT: 1. GRALAK MARTYNA 2. WRZOSEK WIKTORIA 3. TKACZYK WERONIKA, ŚCISŁA ALEKSANDRA
  • 14-15 LAT: 1. STANISŁAWSKA JULITA  2.  CZACHOROWSKA OLGA
  • 16-17 LAT: 1. RUTKOWSKA KAMILA  2.KRAWCZYK ALEKSANDRA

KLASYFIKACJA KUMITE MĘSKIE:

  • 7-8  LAT POW. 25 KG: 1.DOPIERAŁA FILIP 2.WĄSOWSKI PIOTR 3. JAŚNIEWSKI SEBASTIAN, MATKOWSKI EMANUEL
  • 8 LAT DO 25 KG: 1. KAPSA MIKOŁAJ 2.GŁOWINSKI ANTONI 3.WINCZA WITOLD , MIKOŁAJCZAK PATRYK
  • 9 LAT: 1 .  MADEJ MICHAŁ 2. DZIUBA ADAM 3. GOTOWALSKI KRZYSZTOF, SEWERYNIAK ALEKSANDER
  • 9-10 LAT: 1SKONIECZNY PIOTR 2.WIKTORSKI ALEKS 3. KONEFAŁ MATEUSZ, RYTEL ADAM
  • DO 10 LAT POW. 30 KG: 1. STRACH IGOR 2.NAZIM BARTOSZ 3. GRABOWSKI ADAM, WIŚNIESKI MARCEL
  • DO 10LAT DO 30 KG: 1. PSTRONG MICHAŁ 2. GADOMSKI WOJCIECH 3.WIŚNIEWSKI DAWID, KAFKA ANTONI
  • DO 11 LAT LEKKA: 1.MICHALAK MIKOŁAJ 2. RZĘDZIAK TOMI 3. TOMASZEWSKI PIOTR, SARNOWSKI ADAM
  • 11 LAT POW. 35 KG: 1.PABIAŃCZYK WIKTOR 2. STASIŃSKI PIOTR 3. MUSZYŃSKI KACPER, MICHALAK KACPER
  • DO 40 KG. 12 LAT: 1.BOLEWICKI MATEUSZ 2.WAWRZYNIAK FILIP 3. PIOTROWSKI KACPER, BARTKOWIAK SZYMON
  • POW. 40 KG 12 LAT: 1. STASIŃSKI PAWEŁ 2. NIKITA RODYCZ 3. FILICIŃSKI LESZEK, MISZCZAK KACPER
  • 13 LAT: 1. GROBELNY PAWEŁ 2. BEDNARCZYK TOMASZ 3. TORZEWICZ BARTOSZ, KRUCKI JAKUB
  • 14-15 LAT: 1. KAŁUŻNY SZYMON 2. PSTRONG SZYMON 3.SZYMANIAK KACPER, KINOWSKI STANISŁAW
  • 17-18 LAT: 1. JESIOŁKIEWICZ ALBERT 2. KUBIACZYK MAURYCY 3. MICHALAK KACPER.

SENIOR OPEN DO 44 LAT: 1.KINOWSKI JULIUSZ 2. DĄBROWSKI JAKUB 3. SZYBALSKI ŁUKASZ, ŻUCHLINOWSKI ŁUKASZ

SENIOR POWYŻEJ 45 LAT: 1. CZAJA MACIEJ   2.  PAWLISCH WIESŁAW

ZAWODNIK ZAWODÓW: SZYMON KAŁUŻNY, SAPIŃSKA  AMELIA

NAGRODY SPECJALNE ZA DUCHA WALKI: MACIEJ CZAJA, PIOTR WĄSOWSKI

W KUMITE WYSTARTOWAŁO 145 ZAWODNIKÓW A W GRAPPLINGU 37 ZAWODNIKÓW